IV faza rozgrywek | Grupa 30 ( o miejsca 21 - 24 )

Zespół Mecze Punkty Zwycięstwa Sety + Sety - Punkty + Punkty -
UKS P.U.M.A. Komorniki 3 5 2 5 4 167 175
KS Siatkarz Koło 3 5 2 4 4 157 146
UKS ŚRODA Środa Wlkp. 3 4 1 4 4 148 158
UKS KANIASIATKA Gostyń 3 4 1 4 5 175 168

Wyniki |IV faza rozgrywek | Grupa 30

Lista Meczów Termin Wynik Małe punkty
KS Siatkarz Koło - UKS KANIASIATKA Gostyń 06.03.2021 2 : 1 (20:25, 25:16, 15:11)
UKS KANIASIATKA Gostyń - UKS P.U.M.A. Komorniki 06.03.2021 1 : 2 (22:25, 25:22, 14:16)
UKS P.U.M.A. Komorniki - KS Siatkarz Koło 06.03.2021 1 : 2 (14:25, 25:16, 15:13)
UKS P.U.M.A. Komorniki - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 06.03.2021 2 : 1 (23:25, 25:22, 15:3)
UKS ŚRODA Wlkp - UKS KANIASIATKA Gostyń 06.03.2021 1 : 2 (19:25, 25:22, 4:15)
KS Siatkarz Koło - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 06.03.2021 0 : 2 (17:25, 16:25, 0:0)

III faza rozgrywek | Grupa 21 ( o miejsca 17 - 24 )

Zespół Mecze Punkty Zwycięstwa Sety + Sety - Punkty + Punkty -
MKS Trzcianka 6 12 6 12 2 323 216
SKF KS Poznań 6 9 6 6 6 246 239
KS Siatkarz Koło 6 9 3 6 6 246 267
UKS P.U.M.A. Komorniki 6 6 0 0 12 189 300

II faza rozgrywek | Grupa 14

Zespół Mecze Punkty Zwycięstwa Sety + Sety - Punkty + Punkty -
MUKS Jantar Kalisz 6 12 6 12 0 300 182
UKS P.U.M.A. Komorniki 6 8 2 5 9 253 301
UKS Koliber Ostrzeszów 6 7 1 3 11 242 312

Wyniki |II faza rozgrywek | Grupa 14

Lista Meczów Termin Wynik Małe punkty
MUKS JANTAR Kalisz - UKS P.U.M.A. Komorniki 12.12.2020 2 : 0 (25:13, 25:9, 0:0)
UKS P.U.M.A. Komorniki - UKS KOLIBER Ostrzeszów 12.12.2020 1 : 2 (19:25, 25:23, 14:16)
MUKS JANTAR Kalisz - UKS P.U.M.A. Komorniki 17.12.2020 2 : 0 (25:11, 25:17, 0:0)
UKS P.U.M.A. Komorniki - UKS KOLIBER Ostrzeszów 17.12.2020 2 : 1 (14:25, 25:16, 15:13)
UKS P.U.M.A. Komorniki - UKS KOLIBER Ostrzeszów 19.12.2020 2 : 0 (25:17, 25:16, 0:0)
MUKS JANTAR Kalisz - UKS P.U.M.A. Komorniki 19.12.2020 2 : 0 (25:20, 25:21, 0:0)

I faza rozgrywek | Grupa 4

Zespół Mecze Punkty Zwycięstwa Sety + Sety - Punkty + Punkty -
ENEA ENERGETYK Poznań II 6 9 3 6 7 224 271
Energa MKS SMS Kalisz 6 12 6 12 0 300 61
SPS Sparta Złotów 6 9 3 7 6 225 254
UKS P.U.M.A. Komorniki 6 6 0 0 12 138 301

Wyniki |I faza rozgrywek | Grupa 4

Lista Meczów Termin Wynik Małe punkty
ENEA ENERGETYK Poznań II - UKS P.U.M.A. Komorniki 10.10.2020 2 : 0 (25:14, 25:19, 0:0)
UKS P.U.M.A. Komorniki - SPS Sparta Złotów 10.10.2020 0 : 2 (13:25, 23:25, 0:0)
UKS P.U.M.A. Komorniki - SPS Sparta Złotów 14.11.2020 0 : 2 (13:25, 10:25, 0:0)
Energa MKS SMS Kalisz - UKS P.U.M.A. Komorniki 14.11.2020 2 : 0 (25:5, 25:2, 0:0)
Energa MKS SMS Kalisz - UKS P.U.M.A. Komorniki 07.11.2020 2 : 0 (25:2, 25:4, 0:0)
UKS P.U.M.A. Komorniki - ENEA ENERGETYK Poznań II 07.11.2020 0 : 2 (9:25, 24:26, 0:0)