Przejdź do treści

Wracamy z pucharem

W sobotę 17.10.2020 zawodniczki  UKS P.U.M.A. Komorniki uczestniczyły w Tarnovia Volleyball Cup organizowanym przez klub z Tarnowa Podgórnego. W turnieju poza Nami uczestniczyły gospodynie oraz zawodniczki MKS Trzcianka, zawody sędziowali Marcin Kaliszan oraz Mariusz Frąckowiak.  Liczba zespołów oraz formuła turnieju pozwoliła każdej drużynie na rozegranie  czterech meczów ( mecz i rewanż).

Dzięki odniesieniu dwóch zwycięstw nad zespołem z Tarnowa Podgórnego udało nam się zajęć drugie miejsce tuż za zespołem MKS Trzcianka.

Klasyfikacja końcowa.

 1. MKS Trzcianka
 2. UKS P.U.M.A. Komorniki
 3. Tarnowia Volleyball

Skład drużyny.

 1. Zuzanna Goślińska – kapitan
 2. Aleksandra Wasinkiewicz
 3. Maja Góral
 4. Maria Brykarczyk
 5. Marianna Zimniewicz
 6. Dominika Deręgowska
 7. Hanna Nowicka
 8. Ada Czempińska
 9. Alicja Szachnowska
 10. Zofia Suszyńska
 11. Olga Michalak
 12. Alicja Wyrwał

Trener: Dominik Suliga